Paketler

Coin Space Madencilik Yatırım Paketleri:

Coin Space yatırım paketleri ile dilediğinizde space coin maden yatırımcılığı yapabilirsiniz. Her paket size günlük  maden kazancı üretmektedir.  network marketing kazancından (tavsiye) gelirlerinden tam olarak faydalanmak için en az minimum mine maden yatırımcılığı paketiyle başlamanızı tavsiye ediyoruz.

coinspace-paketleri

Space Coin’in Her bir yatırım paketi 365 Gün boyunca   süper bilgisayar aracılığıyla s-coin madeni üretir, böylece her bir yatırımınız  gün geçtikçe değer kazanır.  Space Coin’de yatırım kazancının yanı sıra tavsiye kazancından da (Network marketing kazancı )çok güzel gelir ve kariyerler elde edebilirsiniz.  Tam özelliklerden faydalanabilmeniz için en düşük Miminum Mine  paketinden başlamanızı tavsiye ediyoruz.  Daha sonra paketlerinizi yükseltebilirsiniz.   Fiyatlara Kdv Dahildir.

coin_space_guvenilir

Distribütörlük aktifleştirmek için yapılması gerekenler

•Şirketin hesabına ödemeyi yaparken kullanıcı adınızı açıklama kısmına ekleyiniz.

•Bağımsız distribütör sözleşmesini indirip imzalandıktan sonra tarayarak turkey@coinspace.eu adresine eposta olarak iletin .

•Renkli olarak kimliginizi (TC.kimlik no’sunu gösteren ) tarayın, bununla birlikte adresinizi gösteren bir fatura , ikametgah, kira sözleşmesi etc. tarayın ve bu iki belgeyi de turkey@coinspace.eu  E posta olarak gönderin.

•Bu aşamada hesabınız aktifleşir.(24 ile 48 saat içinde ).

•Debit kart için gerekli belgeyi sayfanızdan indirip doldurup turkey@coinspace.eu yolladıktan sonra kartınız ofisten teslim edilir.

 

Coinspace internet hizmetleri sanayi ve tic. AŞ

 

Garanti Bankasi

Hesab no.: 299 / 6296062 

Subesi:Göztepe

İBAN: tr440006200029900006296062

 

Yapi kredi bankasi

Gayrettepe ticari şube

IBAN : tr56 0006 7010 0000 0046 9397 18